0312 472 72 73   info@korucam.com.tr
DENEME
DEKORATİF BAHÇE ELEMANLARI
DEKORATİF BAHÇE ELEMANLARI

Peyzaj Mimarlığı, doğa, planlama ve tasarım kavramlarını sistematik bir yapı içinde inceleyen sanat, bilim, mühendislik ve teknolojiyi biraraya getirerek alan tasarımı, planlaması ve yönetimi ile uğraşan bir meslek disiplinidir. Dünyada yaklaşık bir yüzyıldan daha uzun süredir Peyzaj Mimarları çevreyi şekillendirmektedir.

 

Betofiber Peyzaj Elemanları, çok sağlam ve çevresel etkenlere dayanıklı elyaf katkılı beton malzeme olması özelliğinin yanında, Peyzaj Mimarları'na istenilen detay, kesit, tekstür ve renklerde özel imalat bahçe elemanları üretilmesine olanak tanımaktadır.

 

Peyzaj Mimarlığı, doğa, planlama ve tasarım kavramlarını sistematik bir yapı içinde inceleyen sanat, bilim, mühendislik ve teknolojiyi biraraya getirerek alan tasarımı, planlaması ve yönetimi ile uğraşan bir meslek disiplinidir. Dünyada yaklaşık bir yüzyıldan daha uzun süredir Peyzaj Mimarları çevreyi şekillendirmektedir. Betofiber, ülkemizde bu konuda giderek artan talepleri karşılamak için Betofiber Peyzaj Elemanları'nı sektörle tanıştırmıştır.

 

Bahçe peyzajında kullanılan;
geleneksel saksılar,
bahçe döşeme kaplamaları,
sütunlar ve heykel kaideleri,
dikilitaşlar,
çim bordürleri ve kenar taşları,
kabartmalı ve tekstürlü plakalar,
güneş saatleri,
dorik tarzında masalar,
süs havuz fıskiyeleri ve dekoratif havuz çevreleri,
özel dizayn bahçe mobilyaları,
banklar

 

E-POSTA BÜLTENİ
COPYRIGHT © KORUÇAM A.Ş TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
Web Tasarım ve Programlama : Kızılay Web Tasarım | Ankara Sosyal Medya