Kayrak Taşının Avantajları Nelerdir? 29MAY
Kayrak Taşının Avantajları Nelerdir?

Kayrak taşının avantajları arasında dikkati ilk olarak doğa ile uyumu çekmektedir. Özellikle malikane ve villalarda çimler ile güzel bir uyum sağlar. Yürüme yollarında geniş yüzeyi sayesinde rahat kullanım özelliğini sağlar. Yapısında volkanik küllerin de bulunması sebebiyle farklı renk seçeneklerinde bulunabilen taş, ev içi veya çatı dekorasyonlarında da tercih edilen cinste bir taş çeşididir. Hafif ağırlığı ve düzgün yüzeyi ile montaj sonrası herhangi bir işlem gerektirmeyen kayrak taşı, hızlı bir şekilde yerlerine yerleştirilerek kısa sürede hazır hale getirilebilmektedir. Projelerde kullanım bütçelerine de yardımcı olan kayrak taşı, düzgün yüzeyi ile de temizlik açısından kolaylık sağlamaktadır.

Peyzajın bu denli önemli olduğu yapılaşma sektöründe, kayrak taşının tercih edilebilirliği yükselmekte olup, yüksek profilli firmalar tarafından da kullanılmaya başlamıştır. Ekstra olarak ilçe merkezlerinde bulunan amfi tiyatro zeminlerinde de kullanılan bu taş, tarihi ve estetik bir havaya da sahip olarak göze çarpmaktadır.

Teklif Al

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.